KuqeZi TV 2.3.3 Icon
3.8
91 Ratings
5K+
Downloads
2.3.3
version
Oct 04, 2018
release date
7.6 MB
file size
Free
Download

What's New

Fixed the sizing in the content pages. Added scrolling capability in two of them. Fixed minor bugs.

About KuqeZi TV Android App

Nje nga programet me te mira ne shqip qe ju mundeson te ndiqni live kanalet tuaja te preferuara televizive. Kanale shqiptare dhe te huaja dhe per disa opsioni timeshift -6 ore.
Jo vetem kaq por edhe Video on Demand. Filmat dhe serialet tuaj te preferuar te aksesueshem vetem me nje klikim.
Programi funksionon me XMTV Player, qe do te thote se duhet te keni te instaluar kete program per te hapur kanalet. Per momentin ky eshte luajtesi me i pershtatshem qe kanalet te jene pa nderprerje. Ndiqni tutorialet video te konfigurimit pasi te keni instaluar programin.
Kuqezi TV nuk transmeton dhe nuk zoteron asnje nga serverat e kanaleve IPTV apo te filmave. Te gjitha kanalet dhe adresat e tyre administrohen nga pale te treta qe nuk kane lidhje me ne dhe jane te aksesueshme nga kushdo ne internet.

Programi eshte i pershtatshem per tablete dhe android tv si dhe smartfone. Po punojme per te optimizuar edhe me teper strukturen dhe funksionalitetet ne azhornimet e reja. Qendroni te informuar duke pelqyer faqen tone ne facebook dhe duke u abonuar ne kanalin tone ne youtube. Shperndajeni programin me miqte tuaj dhe mos harroni ta vleresoni me 5* ne Play Store. Per cdo sugjerim apo verejtje na kontaktoni ne [email protected]

Other Information:

Requires Android:
Android 4.1+
Other Sources:

Download

This version of KuqeZi TV Android App comes with one universal variant which will work on all the Android devices.

Variant
16
(Oct 04, 2018)
Architecture
universal
Minimum OS
Android 4.1+
Screen DPI
nodpi (all screens)
Loading..